Biżuteria z kamieniami – co o tobie mówi?

Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają błyskotki. Jednak każda z nas ma swoje preferencje. To jakie dodatki wybieramy, zależy od naszego stroju, okazji a nawet humoru. Jeśli chcemy dodać coś do naszych stylizacji, ożywić je i dodać trochę koloru to rozwiązanie jest proste – biżuteria z kamieniami.

Naszyjniki z kamieniami – nietuzinkowa ozdoba

Najpopularniejszym sposobem na przemycenie do swojego wyglądu kamieni naturalnych jest noszenie ich na szyi. Naszyjnik z kolorowych kamieni to powszechny rodzaj biżuterii. Możemy znaleźć go na pchlich targach, gdzie wybór jest bardzo szeroki a dodatkowo możemy znaleźć egzemplarze wykonywane ręcznie. Naszyjniki z kamieniami stają się też coraz bardziej powszechne w sieciówkach. Do tego możemy wybierać między kamieniem na łańcuszku bądź na sznurku, tak aby wpasowały się w nasz gust.

Pierścionki z kamieniami – odrobina koloru na dłoniach

Jeśli chcemy, by nasze dłonie przykuwały uwagę i pomagały nam wyrazić siebie, warto zainwestować w pierścionki z kolorowymi kamieniami. Będą nam pasować do estetycznie pomalowanych paznokci i sprawi, że nasze gesty będą bez wątpienia przykuwać uwagę. Podobnie jak naszyjniki z kamieniami, możemy je znaleźć w sieciówkach albo różnego typu targach. 

Sprawdź także Biżuteria artystyczna wyraź siebie

Co biżuteria z kamieniami mówi o tobie?

Zamierzasz kupić biżuterię z kolorowymi kamieniami, ale nie wiesz, który najbardziej do ciebie pasuje? A może szukasz prezentu dla bliskiej ci osoby i poszukujesz kamienia pasującego do jej osobowości? Przeczytaj jakie znaczenie mają poszczególne kamienie.

Agat – jest to kamień równowagi, dodaje nam harmonii. Jeśli nosimy go ze sobą wydajemy się osobami stonowanymi i ułożonymi

Ametyst mówi się, że nadaje natchnienia artystom. Naszyjnik z kolorowych kamieni takich jak ametyst zdecydowanie pasuje do artystycznych dusz.

Jadeit   ten kamień odpowiada za szczęście i przyjazną atmosferę. Możesz go nosić jeśli chcesz emanować pozytywną energią.

Kwarc – nazywany jest kamieniem miłości. Co więcej pomaga nam lepiej zrozumieć własne emocje i zachowania.

Onyks – to kamień o bardzo czarnej barwie. Odpowiada za równowagę i jasność umysłu.. Jest to kamień odpowiedni dla sportowców i ludzi intensywnie pracujących. 

Opal – pomaga w obiektywnym spojrzeniu na przeszłość. Przeznaczony jest dla osób, które stawiają na samorozwój. 

Tygrysie oko– dzięki niemu możemy oczyścić umysł z wewnętrznego zamętu i blokad emocjonalnych. Jest idealny dla osób nieśmiałych, dodaje nam odwagi oraz pomaga w dążeniu do sukcesu.

Szmaragd – działa uzdrawiająco na nasze ciało i samopoczucie. Przynosi pasję i pozytywność. Nadaje się dla każdej kobiety, która z radością idzie przez świat.

Turkus – jest to kamień przeznaczony dla podróżników. Od tysiącleci uznawany jest za talizman chroniący przed pechowym losem, dlatego z pewnością będzie elementem takiej biżuterii jak naszyjnik z kolorowych kamieni. Zwiększa energię ludzi poznających świat. Jeśli jesteś głodna przygód i dużo podróżujesz to jest to kamień idealny dla ciebie.

Sprawdź także: Biżuteria sztuczna świetna alternatywa

Redakcja ravel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.