Każde wyjście to wielkie wyjście!

Bez względu na to, jak bardzo chcemy, niestety większość z nas nigdy nie będzie w stanie mieć szafy Carrie Bradshaw wypełnionej po brzegi wyłącznie butami. Z uwagi na fakt, że ceny projektantów rosną, a pensje wydają się maleć, trudno jest nawet nadążać za najnowszymi trendami z jednego sezonu na drugi. Jeśli chcesz stworzyć klasyczną szafę na buty, która wytrzyma próbę czasu, upewnij się, że masz w szafie następujące rodzajów butów!

Obowiązkowe buty w szafie każdej z nas


Czarne szpilki to uniwersalne buty, które można nosić zarówno w biurze, jak i po mieście. Podobnie jak „mała czarna sukienka”, czarne szpilki są postrzegana jako konieczna pozycja w szafie każdej kobiety.


Drugim obowiązkowym butem, który należy dodać do Twojej kolekcji, jest but w neutralnym kolorze z niskim obcasem. Najlepsze neutralne kolory to beż lub brąz. Powodem posiadania tego buta jest możliwość dopasowanie do każdego stroju.

Co poza butami?


Chociaż modne stopy są ważne, istotne jest również, aby utrzymać resztę ciała w formie. Dlatego kupując bazę koniecznych butów damskich, pamiętaj o zakupie kilku sprawdzonych sportowych butów. dobrze dobrane buty sportowe chronią twoje stopy i sprawiają, że czujesz się komfortowo przez cały okres wykonywania ćwiczeń.


Możesz nie wierzyć, ale nieodpowiednio dobrane buty sportowe mogą przynieść wiele uciążliwych dolegliwości. Ból pleców lub kolan, a także zapalenie ścięgien lub inne stany mięśniowe mogą być spowodowane niewłaściwie dobraną parą obuwia sportowego. Zatem zwróć uwagę na to jakie sportowe buty na wiosnę kupisz w tym roku.


Jeśli lubisz przebywać na zewnątrz w ciepłe dni, Twoje stopy z pewnością podziękują Ci za zakup sandałów. Otwarte i przewiewne, płaskie sandały pozwolą Twoim stopom oddychać i zrelaksować się po ciężkim dniu w biurze i będą niezbędną opcją na wypad na plażę.Jeśli lubisz przebywać w wodzie, wybierz sandały z tworzywa sztucznego lub wodoodpornego. Poza tym nie ma żadnych ograniczeń dotyczących sandałów, oryginalne wzornictwo, to element, który wyróżni Cię z tłumu.


Spośród innych niezbędnych par butów, zdecydowanie koniecznie wybierz baletki. Baletki zapewniają bowiem prostą elegancję, są wręcz stworzone do codziennego noszenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o załatwianie spraw na mieście, czy wyprowadzanie psa, para klasycznych baletek zapewni ci zarówno komfort, jak i klasę w codziennych obowiązkach.


Dzięki temu praktycznemu zestawowi butów damskich będziesz modną kobietą na każdą okazję! Baw się modą i korzystaj z tego co oferują projektanci, aby czuć się atrakcyjne i pewnie.

Redakcja ravel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *