Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda Kto może wykonać makijaż w Krakowie

Kto może wykonać makijaż w Krakowie na specjalną okazję?

Data publikacji 24 lutego 2022

Wesele, impreza urodzinowa, impreza integracyjna w firmie – to tylko niektóre okazje, gdy chcemy wyglądać olśniewająco. Bardzo istotny jest dobór odpowiedniego stroju, lecz niemniej ważny okazuje się także makijaż. Możemy wykonać go we własnym zakresie, choć wiele kobiet decyduje się na pomoc doświadczonej makijażystki. Gdzie wykonać makijaż w Krakowie?

Salon urody

Oczywistą odpowiedzią na pytanie, gdzie wykonać makijaż w Krakowie, wydaje się być salon urody. To tam właśnie udajemy się, gdy zależy nam na profesjonalnym przygotowaniu się do jakiegoś ważnego wydarzenia. W salonie urody możemy zadbać nie tylko o makijaż, ale również o dłonie, paznokcie czy często także odpowiednie upięcie. Zazwyczaj w tego typu miejscach pracują doświadczone osoby, w tym profesjonalne makijażystki, które posiadają także dużą wiedzę i dostęp do najlepszych kosmetyków. Minusem salonów urody jest fakt, iż zazwyczaj są one czynne w tygodniu oraz w soboty, w godzinach porannych. Tymczasem, wybierając się na imprezę wieczorem, trudno zadbać o prawidłowy makijaż od razu po wstaniu z łóżka. Wręcz przeciwnie – zwykle wykonujemy go na samym końcu, stąd nie możemy skorzystać z usług salonu urody.

Mobilna makijażystka

Z roku na rok popularność zdobywają makijażystki mobilne, które świadczą usługi głównie na terenie dużych miast, w tym właśnie w Krakowie. Na portalach ogłoszeniowych bez większego problemu znajdziemy osobę, która wykona profesjonalny makijaż w naszym domu, o niemal każdym czasie. Mobilne makijażystki często prowadzą własne salony urody, natomiast w weekendy świadczą usługi w domach klientek. Możemy więc bez problemu poprosić je o fakturę lub paragon. Minusem w tym przypadku jest sama cena usługi, która będzie wyższa, niż gdybyśmy wykonały makijaż w salonie urody. Wszystko dlatego, że makijażystki doliczą koszty dojazdu, a także dodatkową opłatę za poświęcony w godzinach wieczornych czas. Może więc okazać się, że za pomoc mobilnej makijażystki zapłacimy nawet o połowę więcej.

Makijaż we własnym zakresie

Makijaż wieczorowy możemy zrobić też we własnym zakresie, jeśli tylko zaopatrzymy się w odpowiednie kosmetyki. Choć nie są one tanie, to posłużą nam także w innych sytuacjach. Jeśli same nie mamy wystarczających umiejętności, aby poradzić sobie z wieczornym makijażem, możemy poprosić o pomoc koleżankę lub siostrę. Dzięki temu możemy wykonać makijaż o dowolnej porze, bez konieczności ponoszenia znacznych opłat. Pamiętajmy jednak, aby powierzyć to zadanie osobie zaufanej, a dodatkowo dobrać dobrej jakości kosmetyki. 

Artykuł sponsorowany

Sukienki na jesień

Redakcja ravel.com.pl

Nasza strona to niezwykła mieszanka inspiracji, praktycznych wskazówek i najnowszych trendów w dziedzinie lifestyle'u, zdrowia, urody, mody i diety. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby pielęgnować swoje ciało i duszę, od porad dotyczących zdrowego stylu życia po wskazówki dotyczące modowych trendów i pielęgnacji urody.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?