Jak się ubrać na ważne spotkanie?

Wiele mówi się o tzw. kobietach z klasą, lecz nie każdy potrafi sprecyzować, czym konkretnie się one charakteryzują. Otóż, taka kobieta to osoba, która wie, jak odpowiednio się zachować w każdej sytuacji, a także jak dostosować właściwy ubiór do okoliczności. Istnieje sporo pań, które zajmują odpowiedzialne stanowiska, a specyfika pełnionych przez nie obowiązków zawodowych narzuca stosowanie konkretnego dress codu. Jak wyglądać zawsze stylowo, elegancko, a przy tym profesjonalnie?

Idealny strój na ważne spotkanie – fason

Często panie stają przed dylematem w związku z wyborem odpowiedniej kreacji na spotkanie biznesowe. Taki strój powinien być elegancki i modny, ale też nieprowokujący. Minispódniczki i duże dekolty przy tego typu okazjach zdecydowanie odpadają. A co sprawdza się najlepiej? Idealnym rozwiązaniem będzie sukienka biznesowa. Nie tylko pomoże stworzyć ona odpowiednią kreację w sam raz na spotkanie w biurze czy w ekskluzywnej restauracji, lecz również pozwoli zachować poczucie kobiecości. W przypadku oficjalnych okoliczności, jak na przykład rozmowa z przyszłym wspólnikiem czy zaufanym klientem, warto zdecydować się na klasyczny, skromny fason, który delikatnie podkreśli sylwetkę, lecz nie będzie przy tym zbyt krzykliwy i wyzywający.

Uniwersalny strój na ważne spotkanie – kolorystyka

Przy wyborze odpowiedniej kreacji na oficjalne wyjście, na przykład biznesowe, istotny jest nie tylko krój, lecz i dobór kolorów. Zdecydowanie przy tego typu okazjach najlepiej sprawdzają się stonowane barwy, które nie będą odwracały uwagi od istoty spotkania. Panie najchętniej stawiają na standardowe kolory, jak czarny, szary czy biały, lecz dużym zainteresowaniem cieszą się też odcienie pastelowe sukienek biznesowych. Ciekawe propozycje znajdziesz na Bialcon.pl.

Blady róż wprowadzi w stylizację trochę świeżości i wiosennego powiewu. Aby całość prezentowała się elegancko i stylowo, należy też zadbać o odpowiedni dobór obuwia i dodatków, w tym biżuterii. Pamiętaj, że najbardziej ogranicza Cię Twoja wyobraźnia!

Redakcja ravel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.