Depilacja woskiem Lycon- na czym polega

Depilacja woskiem Lycon to nowoczesny i nieinwazyjny sposób depilacji. Jest skuteczną metodą pozbycia się zbędnego owłosienia. Daje możliwość cieszenia się gładką skórą przez długi czas. Wosk wyrywa włoski wraz z korzeniem włosa, dlatego uważany jest za jeden ze skuteczniejszych form depilacji. Dzięki temu włoski stają się słabsze, jaśniejsze oraz delikatniejsze.

Idealne rozwiązanie dla osób o słabym progu bólu

Depilacja Lycon jest stosunkowo krótko na Polskim rynku. Jest to australijski wosk, wyprodukowany z naturalnych składników. Wykorzystują oni żywicę oraz pszczeli wosk. To co go wyróżnia od standardowych metod, jest to, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Tak samo jak standardowa depilacja, ta również jest dostępna w wielu salonach kosmetycznych. W większych miastach takich jak Poznań, nie będzie problemu ze znalezieniem tej usługi. Dla Państwa wygody i poczucia komfortu przygotowują najwyższej jakości zabiegi.

Jak działa depilacja Lycon?

Dzięki naturalnym składnikom usuwa włoski nawet o długości 1 mm. Nawet skóra wrażliwa pozostanie niepodrażniona dzięki składnikom, które działają kojąco i łagodząco na skórę.

Zalety jej stosowania

Główną zaletą jest bezbolesność. Wiele kobiet nie decyduję się na depilację woskiem właśnie ze względu na ból podczas zabiegu. Jednak zdecydowanie jest to jedna z najwygodniejszych form pozbycia się owłosienia na naszym ciele. Dlatego warto wybrać depilacje Lycon. Zabieg jest praktycznie nieodczuwalny, a Panie będą mogły cieszyć się gładką skórą przez cały rok. Przy regularnym jej stosowaniu włoski stają się słabsze i rośnie ich mniej. Dodatkowo ma on jedwabistą konsystencję i piękny zapach, który relaksuje przy zabiegu. Wysoką jakość usługi, zapewniają klientom wysoko wyspecjalizowane salony kosmetyczne w Poznaniu, jak również w innych miejscowościach. Depilacja jest przeznaczona do wszystkich partii ciała. Idealnie sprawdzi się na ręce, nogi i pachy jak również na delikatniejsze partie ciała takie jak twarz oraz okolice bikini.

Rodzaje wosków

Specjalnie dla upodobań klientów, stworzono kilka rodzajów wosków, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni do swojej skóry.

  • Lycojet- może być stosowana do każdego rodzaju depilacji, dociera do trudno dostępnych wlosków. Jest to wosk twardy, dlatego mocno łapie włoski.
  • Hot Wax- wosk twardy, polecany to miejsc delikatnych, takich jak skóra twarzy, pachy oraz bikini.
  • Strip Wax- wosk miękki, polecany to większych partii ciała. Działa kojący i odżywia skórę. Idealnie nada się do depilacji pleców, nóg oraz rąk.
  • LycoDream- wosk hybrydowy.
  • Lycotec- wosk twardy, polecany dla skórej delikatnej i skłonnej do alergii.

Wszystkie rodzaje wosku mogą być stosowane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Będzie odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą przestać martwić się o szybko odrastające włoski i cieszyć się gładką skórą.

Należy pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu skóry. Jak przed każdą depilacją należy wykonać peeling, aby złuszczyć martwy naskórek. Najlepiej zrobić to parę dni przed zabiegiem. Niestety osoby, które nigdy wcześniej nie poddały się depilacji woskiem mogą odczuwać podczas pierwszego zabiegu lekki ból. Należy pamiętać, że każdy pacjent inaczej odczuwa ból. Z racji tego, że zabieg ten jest coraz bardziej popularny w Polsce, depilację można wykonać np. w Poznaniu. Salony kosmetyczne przygotowały dla Państwa pełen zakres usług. Wszystkie z tych miejsc zapewniają zabiegi na wysokim poziomie, aby klient czuł się komfortowo.

Redakcja ravel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *